Забронювати

Про нас

|Про нас
Про нас 2018-04-23T15:12:16+00:00

Про готель “Мускат”.

З чого починається нове місто для мандрівника? З готелю.

Перше, що робить людина, яка ступила на нову землю – доглядає собі житло. Озирнувшись довкола, гість вибирає місце приємне для ока, надійне, затишне, і, що важливо, – доступне по його кишені. І якщо в місті є безліч таких місць, досвідчений турист або відряджений бізнесмен зупинить свій вибір саме на тому готелі, де всі ці якості втілені по максимуму.

Готель «Мускат» гармонійно поєднує все необхідне для мандрівника. Розташування готелю в серці Херсона робить зручним вихід в ділову його частину, в той же час не позбавляючи постояльців можливості всього за кілька хвилин пішої ходи виявитися в прекрасному центральному парку або на головній пішохідній вулиці міста.

Чудові гарні номери в різних стилях подарують їх мешканцям прекрасний відпочинок на час усього перебування в нашому місті. Доступні за ціною, але нітрохи не поступаючись в комфортабельності економ-номери готелю «Мускат» роблять її однією з найпривабливіших готелів міста Херсона.

Чудовий ресторан дозволить вам і приємно повечеряти в самоті, і відзначити вдалу операцію з партнером по бізнесу, і провести корпоративну вечірку у великій компанії колег. Вибір страв неодмінно залишить у Вас найкращі враження про майстерність шеф-кухаря ресторану.

Прекрасні спогади про ненав’язливому майстерності персоналу готелю «Мускат» з першого моменту міцно зв’яжуться у мандрівника з поняттями «Херсон», «гостинність», «стиль», «гарні номери», «комфорт» і «високий рівень».

Ми готові в повній мірі надати Вам прекрасний відпочинок, якого Ви гідні.

І персонал нашого готелю допоможе в цьому!

Забронювати номер

Виберіть номер, який хочете забронювати:*

Прізвище, ім'я:*

Телефон:*

Email:*

Дата заселення:

Дата виселення:

Ваші побажання:

* - обов'язкові для заповнення поля!

Просимо уважно заповнити всі поля форми!

Наша адреса

Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 10

Наша адреса

Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 10

Телефони

(0552) 42-47-31

Телефони

(0552) 42-47-32,
+38 050-776-05-76

Email

kherson.muscat@gmail.com

Email

kherson.muscat@gmail.com

Забронювати Зателефонувати