Забронювати

Про нас

|Про нас
Про нас 2019-03-29T10:34:06+03:00

Про готель “Мускат”.

З чого починається Херсон для мандрівника? З готелю!

Перше, що робить людина, яка ступила на нову землю — обирає собі житло. Озирнувшись довкола, гість вибирає місце приємне для ока, надійне, затишне, і до своїх достатків. І якщо в Херсоні є кілька таких місць, досвідчений турист або відряджений бізнесмен зупинить свій вибір саме на тому готелі, де всі ці якості втілені по максимуму. І серед готелів Херсона оптимальним вибором для багатьох гостей є саме Мускат.

Готель «Мускат» гармонійно поєднує все необхідне для мандрівника. Розташування готелю в серці Херсона робить зручним вихід в ділову його частину, в той же час не позбавляючи постояльців можливості всього за кілька хвилин пішої ходи виявитися в прекрасному центральному парку або на головній пішохідній вулиці міста.

Чудові гарні номери в різних стилях подарують їх гостям прекрасний відпочинок на час усього перебування в нашому місті. Доступні за ціною, але достатньо комфортабельні економ-номери готелю «Мускат» роблять його однім з найпривабливіших готелів Херсона.

Чудовий ресторан дозволить вам і приємно повечеряти в самоті, і відзначити вдалу операцію з партнером по бізнесу, і провести корпоративну вечірку у великій компанії колег. Вибір страв неодмінно залишить у Вас найкращі враження про майстерність шеф-кухаря ресторану.

Прекрасні спогади про ненав’язливому майстерності персоналу готелю «Мускат» з першого моменту міцно зв’яжуться у мандрівника з поняттями «Херсон», «гостинність», «стиль», «гарні номери», «комфорт» і «високий рівень».

Ми готові в повній мірі надати Вам прекрасний відпочинок, якого Ви гідні.

І персонал нашого готелю допоможе в цьому!

Забронювати номер

Виберіть номер, який хочете забронювати:*

Прізвище, ім'я:*

Телефон:*

Email:*

Дата заселення:

Дата виселення:

Ваші побажання:

* - обов'язкові для заповнення поля!

Просимо уважно заповнити всі поля форми!

Наша адреса

Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 10

Наша адреса

Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 10

Телефони

(0552) 42-47-31

Телефони

(0552) 42-47-32,
+38 050-776-05-76

Email

kherson.muscat@gmail.com

Email

kherson.muscat@gmail.com

Забронювати Зателефонувати